Lekcje tenisa na Sadybie w Warszawie

Aleksandra Górecka 2019-04-10 0 komentarzy
Wpis

Każdy, kto pragnie nauczyć się bądź podnieść swoje umiejętności z zakresu gry w tenisa, ma możliwość zrobienia tego pod okiem profesjonalistów. Mowa tu o szkółce tenisa na Sadybie wyszaszkolatenisa.pl. Jest to miejsce stworzone przez grupę zawodowców uwielbiających ten właśnie sport. Na zajęcia zapisać mogą się osoby w różnym wieku (w tym także dzieci), będące na różnym stopniu zaawansowania. Przewidziane są bowiem lekcje zarówno dla zupełnych amatorów, jak i grup nieco bardziej zaawansowanych.

Kursy mogą mieć formę indywidualną bądź grupową. Opcja druga dotyczy na przykład par, przyjaciół czy rodzin. Aby umówić się na lekcję, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z instruktorami. Będą oni w stanie przedstawić szczegółowe warunki współpracy, podać dostępne dni i godziny czy też zaproponować cenę za zajęcia.

Trening pod okiem fachowca niesie za sobą liczne zalety. Pozwala  na stałe rozwijanie umiejętności, chroni przed powielaniem błędów technicznych, daje szansę na nauczenie się wielu nowych elementów tenisa.

Dzięki stronie internetowej szkółki, kursanci mają stały kontakt ze swoimi trenerami, mogą śledzić aktualności, dowiadywać się o odwołanych zajęciach, przeglądać galerię zdjęć. Chętne osoby mają możliwość stworzenia swojego własnego profilu dzięki specjalnie opracowanemu modułowi. Dzięki temu możliwe okazuje się śledzenie własnych postępów, notowanie istotnych szczegółów lub też upewnienie się, o której godzinie odbędzie się konkretny trening. Jest to opcja nadzwyczaj komfortowa.

Skomentuj wpis