Laweta Katowice

Olgierd Jankowski 2019-08-10 0 komentarzy
Laweta Katowice

Każdy kierowca wybierający się w dłuższą niż zwykle podróż powinien sprawdzić stan swojego auta. Oprócz sprawdzenia podstawowych parametrów pojazdu warto też zwrócić uwagę na jego wyposażenia. Brak gaśnicy czy trójkąta ostrzegawczego mogą oznaczać mandat oraz brak możliwości reakcji w przypadku zdarzenia na drodze. Jak się okazuje bowiem awarie i kolizje zdarzają się w najmniej spodziewanych momentach i miejscach.

Aby zabezpieczyć odpowiednio miejsca awarii lub wypadku należy skorzystać z podstawowego wyposażenia auta. Następnie warto wezwać pomoc drogową, która bezpiecznie i szybko przewiezie pojazd do serwisu, garażu, czy nawet pod dom. Warto skorzystać z pewnej pomocy drogowej, która działa na danym terenie. Na terenie Śląska tego rodzaju usługi świadczy firma Dawid Pikuła Cartrans. Od wielu lat lawet tej firmy przyjeżdżają do miejsc awarii i wypadków ratując nie tylko mienie, ale czasami też i życie.

Auta prezentowanej firmy są w stanie przewieźć nawet auta ciężarowe oraz maszyny rolnicze. Ich duże rozmiary pozwalają też zmieścić bardzo duży ładunek niebędący pojazdem. Laweta w Katowicach, Dąbrowie Górniczej czy Zabrzu jest zawsze przygotowana do pomocy na miejscu zdarzenia. Czasami wystarczy tylko drobna naprawa, aby pojazd mógł ruszyć w dalszą podróż. Auta są odpowiednio oznakowane, zgodnie z wymaganiami przepisów ruchu drogowego. 

Oprócz transportu firma świadczy usługi w zakresie skupu samochodów od klientów z całego kraju. Korzystając z takiej usługi sprzedający, mogą bardzo szybko pozbyć się swojego pojazdu. 

Skomentuj wpis