Pomoc drogowa w Poznaniu

Artur Piotrowski 2021-09-16 0 komentarzy
Pomoc drogowa w Poznaniu

Renomowana firma Hol-Max Robert Pietrzyk świadczy usługi z zakresu holowania uszkodzonych pojazdów. Dzięki doświadczeniu zebranemu w ciągu kilku lat działalności przedsiębiorstwo bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup klientów.Pomoc drogowa w Poznaniu obejmuje nie tylko transport na lawecie samochodów osobowych, ale i dostawczych, ciężarówek, quadów, skuterów wodnych, maszyn budowlanych, sprzętu rolniczego czy różnego typu przyczep (autolawety przewożą ładunek ważący maksymalnie 12 ton). Pracownicy mają do dyspozycji porządne liny, haki i innego niezbędne narzędzia, które gwarantują odpowiednie zabezpieczenie pojazdu. Dodatkowo fachowcy wykonują rozmaite prace serwisowe na miejscu. Mogą usunąć drobne awarie, zmienić koło czy dowieźć paliwo. Natomiast w siedzibie przedsiębiorstwa klient ma możliwość skorzystać z profesjonalnego doradztwa oraz pomocy w wypełnieniu dokumentów potrzebnych do uzyskania samochodu zastępczego, którego koszt pokryty zostanie z OC sprawcy kolizji drogowej. Należy podkreślić, że firma działa całodobowo, również w weekendy.

Rozbudowana flota pojazdów transportowych pozwala także na świadczenie innego typu usług. Przedsiębiorstwo podejmuje się zleceń transportu samochodów osobowych w wyznaczone miejsce na terenie kraju oraz całej Unii Europejskiej. Koszt jest ustalany indywidualnie. Pracownicy w każdej chwili mogą udzielić dodatkowych informacji na ten temat.

Warto skorzystać z oferty firmy, która działa szybko, bezpiecznie i profesjonalnie, gwarantuje przystępne ceny oraz przejrzyste warunki współpracy.

Skomentuj wpis