Producent materacy MollyFlex

Ignacy Borowski 2020-12-26 0 komentarzy
Producent materacy MollyFlex

Poszukując dobrego materaca, który zagwarantowałby zdrowy sen, warto zajrzeć na stronę mollyflex.pl, gdzie dostępny jest dystrybutor od lat współpracujący z tą włoską firmą. Sprowadza on na polski rynek najróżniejsze artykuły, jakie oferuje ten producent materacy. Wieloletnie doświadczenie i wsłuchiwanie się w potrzeby klientów zaowocowały bogatą ofertą produktów dla osób lubiących miękkość, jak i dla zwolenników twardych materaców. W asortymencie są również dostępne produkty medyczne i antyodleżynowe.

Wielu osobom materac piankowy kojarzy się ze zwykłym, dość cienkim produktem, który nie należy do najwygodniejszych, tymczasem wyroby firmy z linku to artykuły składające się z kilku warstw pianki o różnych właściwościach, które spełniają najsurowsze standardy. Są to produkty certyfikowane, spełniające wiele wymagań, dlatego warto dowiedzieć się o nich więcej. 

Ponieważ sporo osób cierpi na problemy z kręgosłupem, można im polecić na przykład materac Aloe Verde cechujący się komfortową wierzchnią warstwą i solidnym rdzeniem gwarantującym idealne podparcie dla krzywizn kręgosłupa. Wśród najistotniejszych właściwości tego wyrobu wymienić też należy:

  • usprawnienie krążenia krwi,
  • absorpcję nacisku w strefie ramion i bioder,
  • utrzymanie wagi do 130 kg,
  • wsparcie w terapii antyodleżynowej.

Jest to materac o średniej twardości wykonany z dwóch rodzajów pianek. Warstwę wierzchnią stanowi pianka Viscofoam Pneumatic, a rdzeń wykonany jest z wysokoelastycznej pianki Polilattex. Całość znajduje się w ekologicznym pokrowcu z włókna drzewnego z mikrokapsułkami esencji z aloesu o właściwościach antybakteryjnych.

Skomentuj wpis