Przyjęcie weselne w Warszawie – jaki hotel wybrać?

Tomasz Grabowski 2022-05-16 0 komentarzy
Przyjęcie weselne w Warszawie – jaki hotel wybrać?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, dlatego też warto dołożyć starań, aby ceremonia przebiegła bezproblemowo i pozostawiła po sobie miłe wspomnienia. Osoby, które chcą zorganizować wesele w Warszawie i okolicy mogą wybrać hotel Venecia Palace.

Budynek jest piękny, kunsztownie zdobiony. Styl architektoniczny nawiązuje do klasycznej architektury weneckiej. Na terenie obiektu znajduje się majestatyczny ogród pełen unikatowych, egzotycznych roślin, eleganckich pomostów, alejek pomiędzy drzewami oraz gustownych altan. Ponadto na jeziorze znajduje się pałacyk, który mieści maksymalnie dwieście osób. Jest to idealne miejsce na organizację bajkowego ślubu. W przypadku większej ilości gości firma oferuje dużą salę dedykowaną przyjęciom do trzystu osób. Natomiast małe wesela mogą się odbyć w przytulnej, bogato zdobionej sali odpowiedniej dla pięćdziesięciu gości.

Hotel może pochwalić się również wspaniałą restauracją, na której czele stoi kucharz z wieloletnim doświadczeniem. W menu weselnym mogą się znaleźć tradycyjne polskie potrawy lub dania pochodzące z kuchni europejskiej. Wśród popularnych potraw należy wyróżnić kaczkę z bakaliami, gorący strudel z jabłkami, polędwiczki wołowe czy ryby i owoce morza. Poza tym podmiot organizuje pokaz kulinarny, na którym zostaną przyrządzone wykwintne krewetki, dzik lub sarna w całości. Oferta obejmuje również upieczenie tortu weselnego, profesjonalny serwis barmański oraz na życzenie klienta, przygotowanie czekoladowej fontanny z owocami. Firma zapewnia transport dla gości i nowożeńców z lotniska.

Przyjęcie weselne w Warszawie organizowane w tym hotelu zostają w pamięci na długo. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.

Skomentuj wpis