Salon Renault w Krakowie

Katarzyna Kaźmierczak 2019-08-27 0 komentarzy
Salon Renault w Krakowie

Salony samochodowe w ostatnich latach przeżywają prawdziwe oblężenie. Coraz więcej osób w Polsce kupuje nowe auta, które choć są droższe od używanych nie wymagają ciągłych napraw.

Aby stać się posiadaczem wymarzonego auta marki Renault wystarczy odwiedzić wybrany salon samochodowy, którego adres znajduje się na stronie salony-aut.pl. Doświadczony sprzedawca pomoże w wyborze odpowiedniego auta. Kupno samochodu w salonie Renault w Krakowie wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim klient ma pewność, co do stanu technicznego auta, które dodatkowo objęte jest gwarancją. A więc nawet gdyby wystąpiła jakaś usterka w okresie gwarancyjnym zostanie ona niezwłocznie usunięta na koszt sprzedawcy. Dodatkowo kierowca może skorzystać z bezpłatnej jazdy próbnej, aby w pełni przekonać się o jakości oraz  walorach wybranego pojazdu.

Klienci mogą skorzystać z ciekawych form finansowania, np. kredytu samochodowego, który dostępny jest dla osób wykazujących stałe dochody. Warto też rozważyć zakup samochodu w leasingu, który jest bardzo korzystny dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Umożliwia on bowiem wliczenie raty leasingowej do kosztów, a tym samym ma przełożenie na zmniejszenie kwoty należnego podatku dochodowego.

Nowe auta są wyposażone w rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo jazdy: dodatkowe poduszki bezpieczeństwa, kamery cofania czy inteligentne systemy sterowania autem. Coraz większego znaczenia nabierają też względy środowiskowe. Producent samochodów marki Renault do minimum ograniczył emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Służą temu m.in. nowoczesne filtry i katalizatory.

Salon samochodowy posiada własny warsztat, gdzie można zrobić przegląd gwarancyjny i wymienić płyny eksploatacyjne.

Skomentuj wpis