Transport osób z Poznania na lotnisko i z lotniska - gdzie zamówić przewóz?

Olgierd Jankowski 2021-11-03 0 komentarzy
Transport osób z Poznania na lotnisko i z lotniska - gdzie zamówić przewóz?

Koszt wynajmu takiego transportu wraz z kierowcą jest nierzadko tylko ułamkiem kwoty, którą należy uiścić, pozostawiając przez okres tygodnia lub dwóch prywatny pojazd na strzeżonym, płatnym parkingu. Warto zatem poszukać w okolicy realizatora, który świadczy usługi przewozowe oraz dysponuje busem o odpowiedniej ilości zarówno miejsc siedzących, jak i przestrzeni bagażowej. 

Osoby z województwa wielkopolskiego mogą skorzystać z oferty przedstawionej na stronie internetowej phlinda.com.pl. Pod podanym linkiem ogłasza się firma świadcząca przewóz osób z Poznania i okolic. Jako realizator od lat działający na polskim rynku, na bieżąco rozszerza on zakres usług o nowe formy przewozu. Obecnie proponuje zorganizowane wyjazdy na trasie lotnisko - miasto / okoliczne miejscowości bądź w przeciwnym kierunku, odbierając podróżnych z hali przylotów i dowożąc ich do domów lub hoteli.

Zamówienie takiej usługi można złożyć telefonicznie, online lub też odwiedzając biuro firmy i przekazując odpowiednią dyspozycję osobom zajmującym się obsługą klienta. Przewoźnik realizuje transport osób z Poznania tylko pojazdami, które pozytywnie przeszły kontrolę techniczną, kierowanymi przez kompetentnych kierowców, posiadających stosowne uprawnienia.

Dbając o najwyższą jakość usług oraz zadowolenie zlecającego, kadra firmy dokłada wszelkich starań, by zamówienie było wykonane terminowo oraz zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zaprasza także do zapoznania się z innymi aspektami przygotowanej oferty transportowej.

Skomentuj wpis